jakub-cieslickiEdukacja

Jestem absolwentem Uniwersytetu Szczecińskiego (1996 - 2001) Wydziału Prawa i Administracji, na kierunku Prawo. Już w trakcie studiów angażowałem się w różne projekty, w tym aktywnie działałem w Samorządzie Studentów Wydziału Prawa.

Dodatkowo w 2002 roku uzyskałem specjalizację z Zarządzania Projektami Unii Europejskiej na studiach podyplomowych w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Szczecinie.

 

Zawodowo

Od początku kariery zawodowej, czyli od 2001 roku, jestem związany z rynkiem nieruchomości. Uczestniczyłem w procedurach ich wykupów, wywłaszczania, a obecnie, od wielu lat uczestniczę w negocjacjach związanych z zakupem i ich komercyjnym wykorzystaniem.

Nieruchomości w zasadzie zawsze były narzędziem, a nigdy celem moich Klientów, stąd naturalną koleją rzeczy była obsługa inwestycji realizowanych na tych nieruchomościach. Proces inwestycyjny a zwłaszcza roboty budowlane - w tym z wykorzystaniem warunków FIDIC - pozostaje oczywistym elementem prowadzącym do komercjalizacji nieruchomości.

 

Prywatnie

Jestem szczęśliwym mężem i ojcem dwójki dzieci. Fascynuje mnie literatura sci-fi i fantasy. Szczególnie do gustu przypadła mi twórczość Franka Herberta, Feliksa Kresa czy Orsona S. Carda. Bezskutecznie próbuję zarazić nimi swoją żonę i starszą córkę.

Od kilku lat jestem również fanem futbolu amerykańskiego- niezwykle widowiskowej dyscypliny zza oceanu. W wolnym czasie staram się śledzić losy mojej ulubionej drużyny- Atlanty Falcons.

Umówmy się na spotkanie